Adana’da sığındığı ablası sokağa attı

İzmir’de yaşayan G.B., 2019 yılında Mardin’de kendisini emlakçı olarak tanıtan F.A. (28) ile tanıştı. Bir müddet görüşen çift, daha sonra evlilik kararı aldı.

Birebir sene evlenen çiftin bu evlilikten M.A. isimli 1,5 yaşında bir erkek çocukları dünyaya geldi.

Bir daha çocuğu olamayacak

Lakin teze nazaran, G.B., eşi F.A.’nın evlendikten sonra işsiz olduğunu öğrendi.

Daima tartışan çiftin evliliğinde G.B., eşinden hamilelik periyodunda de şiddet gördü. Genç bayan, kuvvetli bir doğum gerçekleştirdi ve tabipler bir daha çocuğunun olamayacağını söyledi.

Çocuğu doğduktan sonra boşandı

F.A., oğlu dünyaya geldikten sonra ise eşinden boşandı. Lakin çocukları küçük olduğu için genç bayan, bir müddet daha eşiyle tıpkı konutta kaldı. Bu sırada eşinden şiddet gören G.B., darp raporu alarak savcılığa da başvurdu ve F.A.’dan uzaklaştırma kararı aldı.

“Oğlum yahut ben ses çıkartınca kalkıp beni döverdi”

Yaşadıklarını anlatan G.B., “3 yıl evvel severek evlendiğim eşim evliliğimi kabusa, hayatımı cehenneme çevirdi. Daha yeni doğum yapmışken beni zorla boşanmaya götürdü. Daima şiddet gördüm ve hakarete maruz kaldım. En son da büsbütün bizi terk etti, ‘Al çocuğunu da git, ikiniz mezara girin’ dedi” diye konuştu.

Gebeyken de darbedildiğini belirten G.B, “7 aylık gebeyken bayıldım ve hastaneye kaldırdılar beni. Bedendeki kan oranım yüzde 3’e kadar düşmüştü. Bir müddet hastanede kaldım ve kuvvetli bir de doğum gerçekleştirdim. Hekim bir daha anne olamayacağımı söyledi. Benim eşim çalışmıyordu. Gece daima telefonla oynar akşama kadar da yatardı. O uyurken şayet oğlum yahut ben ses çıkartınca kalkıp beni döverdi” sözlerini kullandı.

İHA’nın haberine nazaran; G.B., yaklaşık 2 ay evvel Adana’da yaşayan ablası G.S.’nin yanına geldi. Lakin teze nazaran abla G.S. de kardeşini 1 ay evvel konuttan kovdu. Merkez Sarıçam ilçesine bağlı Gültepe Mahallesi’nde bir mesken kiralayan G.B., oğluyla birlikte hayata tutunmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.