Apple Music kullanıcıları üzdü: Yüzde 42 zam!

Dünyanın en popüler müzik dinleme platformları arasında 2. sırada yer alan ve dünya çapında 80 milyon kullanıcıya ulaşan Apple Music zam yapma kararı aldı. Son olarak geçtiğimiz 2021 yılının Ekim ayında benzer bir hamle yaparak fiyatı 13.99 TL’ye çıkarmıştı. Şimdi de yüzde 42’lik bir zam ile tekrar gündeme geldi.

Apple Music’e Dolby Atmos desteği: DJ Mix’lerini duyurdu!

Apple Music zam yaptı: Artık 13.99 değil 19.99 TL

Apple Music tarafından zam yapılacağı konusunda kullanıcılarla paylaşılan e-postada yaklaşık yüzde 42’lik bir fiyat artışı olacağına dair bilgi veriliyor. Tabii halihazırda aboneliği bulunan ve yeni fiyat ile devam etmek istemeyen kişilerin endişelenmesine gerek yok. Zira ilgili fiyat artışı bu ayın faturasına yansımayacak.

Apple Music zam

Kullanıcılara gönderilen bu mesajın detaylarına baktığımızda ilgili zammın 26 Mayıs tarihinden itibaren başlayacağı ve abonelik iptalinin bu vakte kadar yapılması gerektiği söyleniyor. Aksi takdirde yeni fiyatlandırma üzerinden üyeliğiniz devam edecek.

Apple Music tarafından yapılan bu paylaşımda ise şunlar söylendi:

Sayın Müşterimiz, Apple Music abonesi olduğunuz için teşekkür ederiz. Bu abonelikle ilgili bir değişiklik hakkında sizi bilgilendirmek istedik.

Apple bu aboneliğin ₺13.99/ay olan fiyatını ₺19.99/ay olarak yükseltiyor. Aboneliğiniz iptal edilene kadar 26 Mayıs tarihinden itibaren ₺19.99/ay karşılığında devam edecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da veya yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.