Elektronik Müzik Festivali Sónar İstanbul’a Geri Sayım Başladı! İşte Festivale Dair Tüm Detaylar

28, 29 ve 30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Sonar İstanbul festivaline geri sayım başladı. Müzik severlerin heyecanla beklediği festivale dair detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Bu sene yedincisi düzenlenecek olan festival ilk defa üç güne yayıldı.

Elektronik müzik dinleyicilerini ve ünlü sanatçıları bir araya getiren festival, bu sene üç gün boyunca Zorlu PSM’de gerçekleşecek. Festivalin biletleri günlük olarak satışa çıktı.

Dünyaca ünlü sanatçılar yer alacak.

Üç gün boyunca katılımcılar, dünyaca sanatçıların harika performanslarına tanık olacak. ANNA, KAS:ST, David August, Max Cooper başta olmak üzere birçok ünlü ismin yanında sürpriz isimler de yer alacak.

Türkiye’den de birçok sanatçı sahne alacak.

Türkiye’de elektronik müzik yapan önemli isimler de festivalde konuk olacak. Ipek İpekçioğlu, Gaia Ekho, Ece Özel, Volkan Gündüz başta olmak üzere birçok Türk sanatçı festivalde performanslarını gösterme imkanı bulacak. 

Festivale yoğun ilgi var! Satışa çıkar çıkmaz hızla satılan biletler tükenmeden siz de yerinizi alın! 

İşte geçtiğimiz senelerden, festivale dair renkli görüntüler: 

Sónar İstanbul 2017 – Aftermovie

Sónar Istanbul 2019 – Aftermovie

Sónar Istanbul 2020 – Aftermovie

Merakla ve heyecanla beklenen festivalin biletlerine şimdiden oldukça talep oldu ve kısa süre içerisinde tükenmesi bekleniyor. Yoğun talebin olduğu festival için biletlerinizi tükenmeden satın alın! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir