En Saçma Ayrılık Nedenlerini Paylaşarak “Aşk Neden Bu Kadar Kırocasın” Dedirttiren İnsanlar!

Biraz ilişkilerden bahsedelim. Daha doğrusu ayrılıklardan. Çünkü bir gün aşklar biter, hatıralar kalır… ‘Bir ilişkiyi bitirmek için verilen en küçük bahane neydi?’ sorusuna gelen cevapları inceleyelim. Hadi buyurun!

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Bazı yanıtlar farklı kaynaklardan yararlanılarak netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır.

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Yeşil biberleri kesme şeklimi eleştirdi.”

‘Gerçekten dünyanın en saçma bahanesiydi. ‘Biberler öyle mi kesilir?’ diyerek kavga çıkardı. Nasıl kesmem gerekiyor diye sorduğumda da sinirle biberleri bıçakladı!’

2. “Arabanın kapısını sert kapatmak gibi küçük bir şey yaptığımda bile “Seni affediyorum” diyen bir adamla görüşüyordum.”

‘Özür bile dilemediğim şeyler için ‘affedilmekten’ çok rahatsız oldum.’

3. “Hiç beğenmediğim bir kahverengi gömleği vardı ve sürekli onu giyiyordu.”

‘Ama nasıl nefret ediyorum o gömlekten anlatamam! Sırf bu yüzden ayrıldım. Bir gömleğe bu kadar takıldıysam demek ki onu o kadar da sevmiyormuşum. Ama 15 yaşındaydım. Bence o yaşlarda bu saçmalıklar normal.’

4. “Lisede aynı serviste olduğumuz bir kız bana çıkma teklifi etmişti ben de kabul ettim.”

‘Aynı gün eve dönerken gözlerime iltifat etti ve rimel kullanıp kullanmadığımı sordu. Her zaman alaycı bir tipimdir. Ben de makarasına  ‘Evet bu rimel çok iyi’ dedim. Kız benden ayrıldı.’

5. “Çok susamıştım ve sevgiliminden su almasını istedim ve benden suyun parasını istedi. O zamanlar su 1 tl’ydi bu arada!”

6. “O üniversiteye gitmişti ve ben gitmemiştim, benim için pek önemli değildi.”

Arkadaşlarıyla beni tanıştırdı. Doğal olarak ben de sohbete dahil olmaya çalıştım. Bir anda ‘bizim sohbetimize girmeye çalışmana gerek yok, sen bilmiyorsun bu konuları’ dedi. Kendimi çok kötü hissettim. Ben çocuk değilim, diplomam olmadan da bir sohbetin parçası olabilirim.”

7. “Ben askere gidecektim kız arkadaşım üniversite 1. sınıftaydı.”

‘Benim gideceğim gün, bir tane uygulamadan ikimizin fotoğraflarını birleştirmiş ve çocuğumuzun neye benzeyeceğini gösteren bir fotoğrafı bastırmış. Bana fotoğrafı verdi ve ‘Çocuğumuz için sabret’ dedi. Oturdum ve onun hala üniversite öğrencisi olduğunu ve bunları konuşmak için daha çok genç olduğumuzu anlattım. Bizi sevmiyorsun diyerek benden ayrıldı. Biz dediği kendisi ve hayali çocuğumuz.’

8. “Kedilerini sevmediğim için benden ayrıldı.”

9. “Korkunç bir dövmesi vardı…”

‘Böyle bir dövme olamaz yani tam bir libidokiller! Dövmeye bakmaktan kıza odaklanamıyordum bile, inanılmaz soğudum.’

10. “Klasik müzik aşığı bir arkadaşım vardı. Bir kemancıyla çıkıyordu. Shostakovich’i yanlış telaffuz ettiği için ondan ayrıldı.”

11. “-de, -da’ları bir türlü ayıramıyordu.”

12. “Gülerken tavuk gibi ses çıkarıyordu. Bir noktadan sonra sinir bozucu olmaya başladı.”

13. “Çıngıraklı bir halhal takıyordu. Kedilerin tasmasında takılı olan o çanlar gibi ama yani… Kımıldadıkça şıkırdıyordu.”

14. “Cümle içindeki her üç kelimede bir hafif bir tıslama sesi çıkarıyordu. Zar zor dikkatimi verebiliyordum. Sürekli yılan gibi tıslıyordu.”

15. “Dünya’nın düz olduğunu savunuyordu!”

16. “Bana bir çiçek yolladı ama yazdığı kartta başka bir kadının ismini yazmıştı. Yanlış sevgilisine göndermiş sanırım.”

17. Söylenecek tek kelime yok ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir