Genç kız tartıştığı annesini bıçakladı!

Kanlar içerisinde yere yığılan anne ise etraftaki vatandaşlara “Allah isteği için ambulans çağırın” derken, yaşanan o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Esenyurt’ta bir anne ile kızı ortasında çıkan tartışmada ortalık kan gölüne döndü. Olay, dün 08.00 sıralarında Esenyurt Pınar Mahallesi’nde gerçekleşti. Teze nazaran, Hamide G. isimli bayan ve kızı Esra G. yaşadıkları bilinmeyen bir nedenle konutta tartışmaya başladı. Annesinin kendisini darp etmesine öfkelenen genç kız, mutfaktan aldığı bıçakla annesini bıçakladı.

KANLAR İÇİNDE KENDİNİ SOKAĞA ATARAK KURTULDU

Aldığı darbeler sonucunda kanlar içinde kalan bayan, konuttan çıkarak kendini sokağa attı. Apartmanın kapısının önüne kanlar içinde yığılan bayan, yardım çığlıkları atmaya başladı. Durumu gören etraftaki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi.

DAHA EVVEL 3 BAŞKA HATADAN KAYDI VARMIŞ

Bıçaklı saldırgan polisler tarafından gözaltına alınırken, ağır yaralanan Hamide G. isimli vatandaş hastaneye kaldırıldı. Daha evvelden de 3 başka cürümden kaydı olduğu öğrenilirken Esra G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Yaralı annenin kanlar içinde kaldığı o anlar ise etraftaki bir cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

“KADIN, ‘ALLAH İSTEĞİ İÇİN BENİ KURTARIN’ DİYORDU”

Olay hakkında konuşan esnaf Mehmet Gülmez, “Bağırma sesleri duyduktan sonra bir bayanın yaralı bir biçimde yerde yattığını gördüm. ‘Allah isteği için ambulans çağırın’ diye bağırıyordu. Ben de ambulansı aradım. Ambulans geldi ve yaralıyı alıp götürdü. Bildiğime nazaran anne ile kızı ortasında yaşanmış. Kız annesini bıçaklamış. Kızı bıçakladıktan sonra bayan kendini dışarı atmış. Ben kızın çıktığını gördüm. Gitmiş polise teslim olmuş. Bayan ‘Allah isteği için beni kurtarın, ambulans çağırın’ diyordu” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.