Hazal Kaya’dan Kızı Leyla ile Yeni Paylaşım: “Hangimizden Bu Gen?”

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ali Atay ve Hazal Kaya, Leyla adını verdiklerini kızlarını zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyorlar. Ünlü çiftin aile pozlarına ise beğeni ve yorum yağmaya devam ediyor. Hazal Kaya’nın son paylaştığı fotoğraf da magazin gündeminde yerini aldı.

İşte detaylar…

Hazal Kaya, kızı Leyla Süreyya ile paylaştığı fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi. Leyla Süreyya, geçtiğimiz aylarda dünyaya gelerek Hazal Kaya’ya ikinci kez annelik duygusunu tattırmıştı.

“Böyle yüzünü kapatıp uyumak da ne ya? Fiko da böyle yapardı. Hangimizden bu gen?” sözleriyle paylaştığı bu fotoğraf, kısa sürede magazin gündemine geldi.

Ali Atay ve Hazal Kaya, 2019 yılında dünya evine girmiş, ilk çocukları Fikret Ali ile de anne baba olmanın mutluluğunu yaşamışlardı.

Fikret Ali, babası Ali Atay’ın adeta bir kopyası. Hal böyle olunca herkes de Leyla Süreyya’nın kime benzeyeceğini merak ediyordu!

Hazal Kaya’nın yazdığı açıklama ise bu soruyu tekrar gündeme getirdi. Bakalım Leyla Süreyya biraz büyüyünce kime benzeyecek?

Merakla bekliyoruz! ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir