HONOR Watch GS 3 tanıtıldı: 5 dakikalık şarjla gün uzunluğu kullanım

Global akıllı aygıt üreticisi HONOR’un yeni akıllı saati HONOR Watch GS 3, yalnızca beş dakikalık şarjla tüm gün kullanılabiliyor. Üstelik, yüzde 100 şarj edildiğinde aygıtı yaklaşık 14 gün boyunca sıkıntısız kullanım da sağlıyor. Aygıtın GPS’i etkinleştirdiğinde ise 30 saate kadar pil ömrü bulunuyor. 

HONOR Watch GS 3, daha fazla optik sinyal yakalamak için gelişmiş 8 Kanallı PPG Kalp Atış Suratı Sensörleri ile donatılmış birinci akıllı saati olarak da öne çıkıyor. 

Aygıt, kullanıcıların kandaki oksijen düzeylerini takip etmelerini sağlayan SpO2 izleme sistemine de sahip. Yapay zeka takviyeli çift motorlu kalp atış suratı algoritmasını desteklenen PPG Nabız Sensörü ile genel kalp atış suratını yüzde 97’nin üzerinde doğruluk oranıyla tespit edebiliyor.

İdman takibini kolaylaştıran özellikler

100’den fazla farklı spor modunu otomatik olarak algılayan HONOR Watch GS 3, 85 farklı şahsa özel antrenman ve 10’dan fazla profesyonel idman moduyla geliyor. Kullanıcıların spor performans kayıtlarını basitçe takip etmelerini sağlayan saatte kalp atış suratı, yakılan kalori, dayanıklılık üzere kıymetli bilgiler tüm süreç boyunca hassas bir biçimde kaydedilebiliyor.

HONOR Watch GS 3, açık hava sporları için gelişmiş pozisyon izleme yetenekleri sunarak kullanıcıların koşu yahut bisiklet rotalarını tam olarak takip etmelerine imkan tanıyor. Aygıt, eksi 20 ila 45 santigrat derece ortasındaki değişen sıcaklıklara dayanabiliyor ve ayrıyeten 50 metre derinliğe kadar su geçirmiyor.

1,43 inç genişliğinde AMOLED ekrana sahip olan aygıt, 326 PPI çözünürlüğüyle de yeterli bir manzara kalitesi sunuyor.Sadece 44 gr. tartısı ve 10,5 mm kalınlığı ile ergonomik bir kullanım sunan HONOR Watch GS 3, epey ince ve şık bir dizayna da sahip. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.