Instagram Niye Çalışmıyor? Çöktü mü? Instagram Açılmama Sorunu

Sosyal medya platformu Instagram’a erişimde problem yaşanıyor. Uygulamanın kullanıcılarından gelen bilgilere göre uygulama akışı yenilenmiyor. Kullancılar, karşılaştıkları teknik problemlerden sonra Instagram’ın niye çalışmadığı yönündeki sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı. Peki, Instagram niye çalışmıyor? Ne zaman düzelecek? Ayrıntılar haberimizde.

Bazı kullancılar uygulamaya giriş yapamıyor

Kullancılardan elde edilen bilgilere göre Instagram’da akış yenilenmiyor. Akış yenileyememenin dışında kullancıların giriş yapamadığı da öne çıkan teknik problemler arasında yer alıyor.

Instagram çöktü mü?

Instagram için yapılan hata bildirimlerine bakıldığında yaşanan problemlerde artış olduğu gözlemleniyor. Özellikle mobil uygulamada alınan hataların ciddi derecede arttığı göze çarpıyor.

Instagram açılmama sorunu

Sayfaların erişim durumunu analiz eden Downdetecetor’e göre, gece yarışı başlayan erişim problemi sabah saatlerine kadar artarak devam etti. Sabah saat 8’den itibaren ise bildirilen raporlarda düşüş görülüyor.

Instagram niye açılmıyor?

Konuyla ilgili olarak yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Uygulamaya giriş yapamayan kullancılar için hücresel veri ve Wi-fi bağlantısını kontrolüyle birlikte uygulamanın da güncelliğini göz önünde bulundurmaları tavsiye ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir