Leicester City, Orkun Kökçü için harekete geçiyor

Feyenoord’da forma giyen ulusal futbolcu Orkun Kökçü, mesleğine Premier Lig’de devam edebilir.

The Athletic’te yer alan habere nazaran; Leicester City’nin, ismi uzun müddettir transfer listesinde yer alan 21 yaşındaki futbolcu için bu yaz transfer teklifi yapmayı düşündüğü aktarıldı.

TRANSFER İÇİN YEŞİL IŞIK

Milli futbolcunun, geçen dönemin devre ortasındaki transfer devrinde de İngiliz takımının transfer gündemine geldiği hatırlatılırken, o devir resmi bir teklif olmadığı belirtildi.

Leicester City’nin, Orkun ile birlikte diğer gayelerinin de olduğu vurgulanırken, ulusal futbolcunun evvelki aylarda verdiği röportajda transfer için yeşil ışık yaktığının da altı çizildi. Orkun’un ocak ayı transfer devrinde Leicester City’nin ilgisi için yaptığı açıklamada, “Sakatlığım ve fazla oynayamadığım gerçeğine karşın, bu şekil kulüplerin beni takip etmesi hoş bir şey. Şayet bir kulüp bana güzel bir öykü ile gelirse ve Feyenoord da bundan para kazanabilirse, teklifi dinleyeceğimi düşünüyorum” kelamları kullanıldı.

Feyenoord ile kontratı 2025 yılında sona erecek Orkun Kökçü ile Leicester City dışında, Arsenal ve West Ham United’ın da ilgilendiği kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.