Sevgilisi Silahla Vurmuştu, Hayata Dört Elle Sarıldı

Eski erkek arkadaşı tarafınca başından vurulan ve mucizevi şekilde hayatta kalan ses yarışmacısı Mutlu Kaya sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çekti.

Mutlu Kaya, “Ben Kürt Barbie” diyerek yaptığı paylaşımla beğeni topladı.

Henüz çocuk sayılabilecek bir yaşta katıldığı ses yarışması ile dikkatleri üzerine çeken sonrasında ise memleketinde erkek arkadaşı tarafından vurulan, uzun süre tedavi gören Mutlu Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı fotoğraflar ile hayata döndüğünü gösterdi.

Barbie akımına uyan Kaya’nın o pozlarına, sosyal medya kullanıcılarından beğeni geldi.
Seneler önce bir televizyon kanalında yayınlanan “Sesi Çok Güzel” isimli şarkı yarışmasına katılan Mutlu Kaya, o dönem içerisinde milyonlarca kişi tarafından takip ediliyordu.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında yer alan ünlü şarkıcı Sibel Can’ın favorilerinden olan Kaya, yalnızca güçlü sesi ile değil, renkli gözleri ve uzun saçları ile de herkesi kendisine hayran bırakmıştı.

Hayata döndüğü günden bu yana hem fizik tedavi seansları hem de tedavisinde yer alan diğer uygulamalar ile eski sağlığına kavuşmaya çalışan Mutlu Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir fotoğraf yayınladı.

Uzun siyah saçları ve renkli gözleri ile dikkatleri üzerine çeken Kaya, “Ben Kürt Barbie” notu ile paylaştığı fotoğrafı ile sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenildi.

Mutlu Kaya, erkek arkadaşının saldırısı nedeniyle bugün vücudunun büyük bölümünü kullanmakta güçlük çekiyor, zor duyulabilen bir sesle konuşuyor ancak hayattan vazgeçmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir