Sözcü’ye 3 ödül

Best Of Turkey Buisness Awards mükafatları sahiplerini buldu. Muharrirlerimiz Rahmi Turan ve Emin Çölaşan Onur Ödülü’ne Murat Muratoğlu da En Uygun İktisat Müellifi Ödülü’ne bedel bulundu.

Beşiktaş Medya Küme tarafından her yıl klasik olarak düzenlenen “Best Of Turkey Buisness Awards” mükafatları sahiplerini buldu.

İstanbul Dedeman Otel’de düzenlenen ve sunuculuğunu Şenol İpek ve Elif Ece Uzun’un yaptığı merasimde gazetemiz muharrirleri Rahmi Turan, Emin Çölaşan ve Murat Muratoğlu ile Ankara Ofisi’nden Dilek Karaarslan da mükafata layık görüldü.

 

Çölaşan ve Turan’a “Onur Ödülü” verilirken Murat Muratoğlu da “En Düzgün İktisat Yazarı” seçildi.

Merasime katılamayan Turan ve Çölaşan’ın mükafatlarını, Dilek Karaarslan teslim aldı. Eski bakan siyasetçi Namık Kemal Zeybek, Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül, Togan Yayınları’ndan İsmail Arlı, FOX TV’den İlker Karagöz, Tunceli Emek Gazetesi’nden Hüsniye Karakoyun da ödül aldı. Almula Merter, “En memnun program ödülü”, Vahe Kılıçarslan ise “En beğenilen program” ödülünün sahibi oldu.

4 İSME HEYET ÖZEL MÜKAFATI

Meral Kozakçıoğlu “En başarılı fizik tedavi uzmanı ödülü”, Tuba Özay “Jüri Özel Ödülü”, Serdar Aslan “Yerel ve bölgesel siyasetçi ödülü”, Celaleddin Polat, “Jüri Özel Ödülü”, Ediz Dereli “En Başarılı Mücevher Firması Ödülü”, sanatçı ve sunucular Yeşim Salkım, Asuman Krause ve Ivana Sert de “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.