YIELD App Nedir? YLD Ne İşe Yarar?

YIELD App nedir? YIELD App, geleneksel finans ve merkeziyetsiz finans (DeFi) arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan Blockchain projesidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede YIELD App nedir, ne sunar, YLD coin nedir, nasıl alınır gibi merak edilen soruları yanıtladık. Gelin projeyi birlikte inceleyelim.

YIELD App nedir?

YIELD App, geleneksel ve merkeziyetsiz finans (DeFi) arasındaki boşluğu kapatmaya çalışıyor. Kararsız ulusal para birimlerinin etkisi olmadan bir uygulama aracılığıyla yüksek yatırım getirisi sağlamayı hedefliyorlar. Uygulama ve web sitesi sıradan yatırımcıya hitap edecek şekilde oluşturuldu. Kurucular, kullanıcılarının kendilerini finansal özgürlüğe doğru itmelerine olanak tanımak istiyor. Bunun için, kapsayıcılığı ve sürdürülebilirliği yüksek, DeFi temelli bir uygulama yarattılar.

YIELD App ne sunar?

Yani YIELD App ve web platformunun kullanımı son derece kolay. Ethereum, Polygon ve xDai ağları üzerine kurulu proje, kullanıcılara çeşitli DeFi hizmetleri sağlıyor. Buna göre, YIELD App uygulamasını bir kripto cüzdanı gibi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca platforma banka kartı, kredi kartı ve kripto cüzdanı gibi çeşitli geleneksel ve yeni yöntemlerle varlık yatırabiliyor ve alabiliyorsunuz. Bu varlıklar, nakit veya kripto da olabiliyor.

Uygulama son derece basit bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Buna göre, DeFi alanını çok az bilen bir kişi bile YIELD App mobil uygulamasını kullanabiliyor. Bununla birlikte, YIELD App’ın sunduğu yüksek getiri sağlayan özelliklere erişmek için YLD edinmeniz gerekiyor. Bu noktada, platforma yatırdığınız varlıkları YLD coin’e çevirmeniz mümkün. Şimdi gelin YLD ve onunla yapabileceklerinize bir göz atalım.

YLD coin nedir? Ne işe yarar?

YLD coin, YIELD App isimli Blockchain ve DeFi uygulamasının yerel kripto para birimi. Bu kripto temelde Ethereum üzerinde ERC-20 akıllı kontratıyla ortaya çıktı. Ancak zamanla proje, tokeni Polygon ve xDAI ağlarında da piyasaya sürdü. Buna ek olarak, Aralık 2021’de KuCoin borsası tarafından listelenerek benimsenmesini arttırdı. Bu token, YIELD App’in yüksek getiri sunan özelliklerine erişmenizi sağlayan bir anahtar.

Buna göre, platforma varlık yatırıp YLD satın aldığınızda bu YLD coin’leri stake edebiliyorsunuz. Staking, temelde bir varlığı platforma kilitlemeniz anlamına geliyor. Bunu yaparak platforma likidite ve güvenlik sağlıyorsunuz. Karşılığındaysa kilitlediğiniz vade dolduktan sonra ek ödüller kazanıyorsunuz. YIELD App mevcut olarak YLD coin sahiplerine, %17’ye kadar APY kazanma imkânı tanıyor. Bununla birlikte token sahipleri arkadaşlarını davet ederek 1.000 YLD’ye kadar ödül elde etme olanağına da sahip.

YIELD App nedir? YLD coin nasıl alınır?

YIELD App projesiyle ilgileniyorsanız YLD satın alabileceğiniz bazı yerler var. Bunların başında YIELD App’ın kendi uygulaması geliyor. Bununla birlikte tokeni alabileceğiniz çeşitli kripto para borsaları da mevcut. Bunlar arasında KuCoin, Gate.io, ZT.com, AscendEX ve BitGlobal yer alıyor. Eğer YLD satın almak istiyorsanız bu borsalardan birine üye olabilirsiniz. Bunu yapmanızın ardından, cüzdanınıza kripto paranın paritelerine uygun bir varlık yatırmanız gerekiyor. Bu şekilde, YLD coin için alım emri vermeniz mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.